2002/2003 • III miejsce w jesiennych biegach przełajowych LZS na 1500m i 2000m
• IX miejsce w finale Wojewódzkich Biegów Przełajowych
• II miejsce w finale wojewódzkim „Piłkarska Kadra Czeka” – dziewcząt
• IX miejsce w finale Gimnazjady Województwa Podlaskiego w Koszykówce
• I, II, III miejsce w Mistrzostwach LZS w LA
• III miejsce w półfinałach międzywojewódzkiego turnieju piłki nożnej dziewcząt „Piłkarska Kadra Czeka”

• IV, X miejsce indywidualnie w finale Wojewódzkim IV Podlaskiej Gimnazjady w LA dziewcząt w biegach na dystansie 300m i 1500m
• I miejsce w finale wojewódzkim „Piłkarska Kadra Czeka”

• III miejsce w  Turnieju siatkówki o Puchar Dyrektora ZSZ w B- stoku - opiekun M. Hoduj

•  II miejsce w  Turnieju siatkówki o Puchar Dyrektora ZSZ w B- stoku – M. Zawadzki

>

> Rok szkolny 2004/2005
 W czwartek 9.12.2004 r. w Białymstoku, w Starostwie Powiatowym odbyło się uroczyste  podsumowanie współzawodnictwa sportowego szkól podstawowych i gimnazjów za rok szkolny 2003/2004. W rywalizacji gimnazjów, w klasyfikacji ogólnej szkól, Gimnazjum w Kleosinie zajęło IV miejsce. Na osiągnięcie tak wysokiej pozycji duży wpływ miała drużyna chłopców z naszej szkoły, która wywalczyła sobie III miejsce w powiecie. Praca nauczycieli i podopiecznych została wyróżniona pucharami, które na ręce Pani Dyrektor Teresy Zarzeckiej wręczył Starosta Powiatu.
  Uczniów uczestniczących w rywalizacji przygotowywali nauczyciele: p. Anna Kruczenko, p. Elżbieta Rutkowska, p. Anna Kozioł, p. Krzysztof Bobowik, p. Krzysztof Szczuka i p. Marcin Hodun
>

> News
UKS "Kleosin" był organizatorem eliminacji Województwa Podlaskiego o Puchar Polski w piłce nożnej dziewcząt. Po zaciętej walce z II ligowym zespołem z Michałowa nasze dziewczęta niestety przegrały 1:2 i zajęły II miejsce. Opiekunami był M. Hodun i M. Zawadzki.
> 24 września 2004

>Siatkówka
16 i 17 listopada rozegrane zostały Mistrzostwa Powiatu gimnazjów w siatkówce dziewcząt i chłopców. Reprezentacja dziewcząt zdobyła V miejsce, zaś drużyna chłopców trzecie.

>

>Koszykówka
Reprezentacja dziewcząt zdobyła II miejsce w Mistrzostwach Powiatu, II miejsce w półfinale i IV w finale Grupy Południowej. Reprezentacja chłopców zdobyła III miejsce w rozgrywkach o mistrzostwa Grupy Południowej i wywalczyła awans do rozgrywek wojewódzkich.
>

>Pływanie
Drużynowo – chłopcy zdobyli II miejsce w półfinale Grupy Południowej. Indywidualnie – Kamila Wojszko zdobyła I miejsce
>

>Piłka nożna
W Mistrzostwach Powiatu chłopcy zdobyli IV miejsce, natomiast dziewczyny drugie (w województwie) w piłce nożnej kobiet o Puchar Polski.

>

>Tenis stołowy
Chłopcy zdobyli III miejsce w Mistrzostwach Powiatu
>

W dniu 9 grudnia 2005 roku odbyło się podsumowanie współzawodnictwa sportowego w powiecie białostockim z rok szkolny 2004/2005. Uroczystość odbyła się w siedzibie Starostwa w Białymstoku. W klasyfikacji drużynowej Szkoła Podstawowa w Kleosinie zajęła 5 miejsce, a Gimnazjum 6 miejsce w powiecie białostockim. Za wyżej wymienione osiągnięcia Pani Dyrektor Teresa Zarzecka z rąk Starosty Białostockiego Wiesława Pusza odebrała puchary.